O nas

zar360

Zar360

 

O nas

Jesteśmy polską firmą zajmującą się wykonywaniem zdjęć w technologii 360 stopni. Oferujemy swoim klientom wirtualne spacery Google, jako że posiadamy status Rekomendowanego Fotografa Google Street View oraz nasze firmowe spacery wirtualne, które klienci mogą umieszczać na swojej stronie internetowej.  Jako jedni z pierwszych wykonujemy filmy w technologii 360, w szczególności filmy instruktażowe, pokazowe, we wnętrzach samochodów, na imprezach okolicznościowych, eventach,  koncertach.

Ponadto projektujemy strony internetowe z prostym w użyciu systemem zarządzania treścią CMS. Wszystkie strony jakie proponujemy są nowoczesne, dostosowane do urządzeń mobilnych.  Jako że w 2015 roku Google zmienił algorytm mobilnej wyszukiwarki, preferując w niej strony dostosowane do smartfonów i tabletów, ZAR360 w standardzie oferuje tylko strony RWD, które lepiej się pozycjonują w wyszukiwarce Google oraz wyświetlają się poprawnie na ekranach smartfonów i tabletach.

Swoją ofertę dedykujemy również obiektom hotelowym, pensjonatom, które wymagają stron z rezerwacją noclegów.

ZAR360 to także grafika komputerowa, czyli banery, postery, rollupy, teczki firmowe, logo, wizytówki, broszury, ulotki itp. Wykonujemy projekty przeznaczone zarówno do druku (offset, cyfra) jak i dla potrzeb Internetu.

[:en]